-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ПР-24Т-151-ВО Дисперсія ПВА ДЕ 51 або еквівалент- ID: UA-2024-04-19-002236-a
- Дата створення : 19.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21346579
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081237ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ПР-23Т-171-ВО клей- ID: UA-2023-11-16-006333-a
- Дата створення : 16.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19658387
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081237ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ПР-23 Т-002-ВО Клей- ID: UA-2023-08-01-009871-a
- Дата створення : 01.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18555120
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081237ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
клей дисперсія ПВА - 1,75 т. (детальніше в додатку 6 ТД)- ID: UA-2019-10-04-001254-c
- Дата створення : 04.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3857999
ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
клей 88 НП або еквівалент, клей дисперсія ПВА - 2 лоти- ID: UA-2018-05-25-000686-b
- Дата створення : 25.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2257830
ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
клей 88 НП або еквівалент - 0,24 т (240 кг)- ID: UA-2017-10-03-000558-a
- Дата створення : 03.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1425185
ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Клей Йоваколь або еквівалент - 3,33 т (3 330 кг)- ID: UA-2017-10-04-000571-a
- Дата створення : 04.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1273794
ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
клей дисперсія ПВА або еквівалент - 3165 кг- ID: UA-2017-10-03-001638-b
- Дата створення : 03.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1269547
ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Сито молекулярне(вологопоглинач)- ID: UA-2016-07-21-000378-a
- Дата створення : 21.07.16
- Внутрішній номер закупівлі: 156424
Регіональна філія «Придніпровська залізниця» ЄДРПОУ: 40081237ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
20.52.1 Клеї готові та інші готові адгезиви, н.в.і.у 24910 Клеї (Сито молекулярне(вологопо...×-
20.52.1 Клеї готові та інші готові адгезиви, н.в.і.у 24910 Клеї (Сито молекулярне(вологопоглинач)
- ID: UA-2016-06-10-000422-b
- Дата створення : 10.06.16
- Внутрішній номер закупівлі: 127976
Регіональна філія «Придніпровська залізниця» ЄДРПОУ: 40081237ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїТорги не відбулисяТорги не відбулися -