-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 24450000-3 - Агрохімічна продукція ( Засіб для дезінфекції шкіри, слизових,...×-
ДК 021:2015 - 24450000-3 - Агрохімічна продукція ( Засіб для дезінфекції шкіри, слизових, поверхонь та ВМП (код НК 024:2023: 41550 — Дезінфікувальні засоби для рук); Засіб дезінфекційний з метою дезінфекції, достерилізаційного очищення та стерилізації(код НК 024:2023: 47631 Засіб дезінфікувальний для медичних виробів); Дезінфікуючий засіб для обробки інструментів та поверхонь (код НК 024:2023: 47631 Засіб дезінфікувальний для медичних виробів)
- ID: UA-2024-06-14-000267-a
- Дата створення : 14.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21831843
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 24450000-3 - Агрохімічна продукція ( Засіб для дезінфекції шкіри, слизових,...×-
ДК 021:2015 - 24450000-3 - Агрохімічна продукція ( Засіб для дезінфекції шкіри, слизових, поверхонь та ВМП (код НК 024:2023: 41550 — Дезінфікувальні засоби для рук); Засіб дезінфекційний з метою дезінфекції, достерилізаційного очищення та стерилізації(код НК 024:2023: 47631 Засіб дезінфікувальний для медичних виробів); Дезінфікуючий засіб для обробки інструментів та поверхонь (код НК 024:2023: 47631 Засіб дезінфікувальний для медичних виробів)
- ID: UA-2024-06-04-008264-a
- Дата створення : 04.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21737579
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 24450000-3 - Агрохімічна продукція (Антисептик для дезінфекції поверхонь на...×-
ДК 021:2015 - 24450000-3 - Агрохімічна продукція (Антисептик для дезінфекції поверхонь на без спиртовій основі, 5000 мл, концентрат, каністра (код НК 024:2023 47631 — Засіб дезінфікувальний для медичних виробів); Дезинфекційні засоби для обробки поверхонь та інструментарію (код НК 024:2023 47631 — Засіб дезінфікувальний для медичних виробів))
- ID: UA-2024-04-25-002555-a
- Дата створення : 25.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21399791
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 24450000-3 - Агрохімічна продукція (Дезинфекційні засоби для обробки поверхо...×-
ДК 021:2015 - 24450000-3 - Агрохімічна продукція (Дезинфекційні засоби для обробки поверхонь та інструментарію (код НК 024:2023 47631 — Засіб дезінфікувальний для медичних виробів))
- ID: UA-2024-04-25-001188-a
- Дата створення : 25.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21398420
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 24450000-3 - Агрохімічна продукція (Антисептик для дезінфекції поверхонь на...×-
ДК 021:2015 - 24450000-3 - Агрохімічна продукція (Антисептик для дезінфекції поверхонь на без спиртовій основі, 5000 мл, рідина, каністра (код НК 024:2023 47631 — Засіб дезінфікувальний для медичних виробів); Антисептик для дезінфекції поверхонь на без спиртовій основі, 5000 мл, концентрат, каністра (код НК 024:2023 47631 — Засіб дезінфікувальний для медичних виробів); Антисептик для дезінфекції поверхонь на основі прекарбонату натрію, 1 кг, порошок, банка (код НК 024:2023 47631 — Засіб дезінфікувальний для медичних виробів); Антисептик для дезінфекції поверхонь на основі етилового спирту, 5000 мл, рідина, каністра (код НК 024:2023 47631 — Засіб дезінфікувальний для медичних виробів); Антисептик для дезінфекції поверхонь на основі хлору, 1000 г, таблетки, банка (код НК 024:2023 47631 — Засіб дезінфікувальний для медичних виробів); Дезинфекційні засоби для обробки поверхонь та інструментарію (код НК 024:2023 47631 — Засіб дезінфікувальний для медичних виробів))
- ID: UA-2024-04-25-000458-a
- Дата створення : 25.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21397679
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 24450000-3 - Агрохімічна продукція (Аніосепт Актив (код НК 024:2019 -47631 з...×-
ДК 021:2015 - 24450000-3 - Агрохімічна продукція (Аніосепт Актив (код НК 024:2019 -47631 засіб дезінфікуючий для медичних виробів)
- ID: UA-2022-11-16-000185-a
- Дата створення : 16.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15884392
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 24450000-3 - Агрохімічна продукція (Аніосепт Актив (код НК 024:2019 -47631...×-
ДК 021:2015 - 24450000-3 - Агрохімічна продукція (Аніосепт Актив (код НК 024:2019 -47631 засіб дезінфікуючий для медичних виробів), Бланідас 300 (код НК 024:2019 -47631 засіб дезінфікуючий для медичних виробів), Клінідез (код НК 024:2019 -47631 засіб дезінфікуючий для медичних виробів), Тріасепт (код НК 024:2019 -47631 засіб дезінфікуючий для медичних виробів)
- ID: UA-2022-11-14-001807-a
- Дата створення : 14.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15855601
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:24450000-3 Агрохімічна продукція (Дезакват таб., Сурфахлор таб., код НК 024:2...×-
ДК 021:2015:24450000-3 Агрохімічна продукція (Дезакват таб., Сурфахлор таб., код НК 024:2019 -47631 засіб дезінфікуючий для медичних виробів)
- ID: UA-2022-03-03-001205-c
- Дата створення : 03.03.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14322693
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 24450000-3 - Агрохімічна продукція (Санідез (код НК 024:2019 -47631 засіб д...×-
ДК 021:2015 - 24450000-3 - Агрохімічна продукція (Санідез (код НК 024:2019 -47631 засіб дезінфікуючий для медичних виробів), Дезмарк 300 (код НК 024:2019 -47631 засіб дезінфікуючий для медичних виробів)
- ID: UA-2022-03-02-000693-b
- Дата створення : 02.03.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14317927
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 24450000-3 - Агрохімічна продукція (дезінфекційні засоби Вернедер плюс (код...×-
ДК 021:2015 - 24450000-3 - Агрохімічна продукція (дезінфекційні засоби Вернедер плюс (код НК 024:2019 -47631 засіб дезінфікуючий для медичних виробів), Клин Стрим (код НК 024:2019 -47631 засіб дезінфікуючий для медичних виробів), Бланідас Актів(код НК 024:2019 -47631 засіб дезінфікуючий для медичних виробів), Бланідас 300(код НК 024:2019 -47631 засіб дезінфікуючий для медичних виробів), Госпісепт(код НК 024:2019 -47631 засіб дезінфікуючий для медичних виробів),Клінідез(код НК 024:2019 -47631 засіб дезінфікуючий для медичних виробів)
- ID: UA-2021-04-26-000251-a
- Дата створення : 26.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9666410
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 24450000-3 - Агрохімічна продукція (АХД 2000 экспресс, (код НК 024:2019 -476...×-
ДК 021:2015 - 24450000-3 - Агрохімічна продукція (АХД 2000 экспресс, (код НК 024:2019 -47631 засіб дезінфікуючий для медичних виробів, код згідно з УКТЗЕД -3808 - Дезінфікуючий засіб для інструментів та обладнання), Клин Стрим (код НК 024:2019 -47631 засіб дезінфікуючий для медичних виробів, код згідно з УКТЗЕД -3808 - Дезінфікуючий засіб для інструментів та обладнання), Бланидас Актив (код НК 024:2019 - 47631 засіб дезінфікуючий для медичних виробів, код згідно з УКТЗЕД -3808 - Дезінфікуючий засіб для інструментів та обладнання), Бланидас 300 (код НК 024:2019 - 47631 засіб дезінфікуючий для медичних виробів, код згідно з УКТЗЕД -3808 - Дезінфікуючий засіб для обробки поверхонь)
- ID: UA-2021-04-08-000719-c
- Дата створення : 08.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9422355
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 24450000-3 - Агрохімічна продукція (Віндез ЧАС-С (код НК 024:2019 – 41549 за...×-
ДК 021:2015 - 24450000-3 - Агрохімічна продукція (Віндез ЧАС-С (код НК 024:2019 – 41549 засіб миючий для прибирання приміщень, код згідно з УКТЗЕД -3808), Віндез ЧАС-С (код НК 024:2019 – 41549 засіб миючий для прибирання приміщень, код згідно з УКТЗЕД -3808), Дезаріус Хлор (код НК 024:2019 – 41549 засіб миючий для прибирання приміщень, код згідно з УКТЗЕД -3808), Полідез (код НК 024:2019 – 41549 засіб миючий для прибирання приміщень, код згідно з УКТЗЕД -3808), Хлормісепт люкс (код НК 024:2019 – 41549 засіб миючий для прибирання приміщень, код згідно з УКТЗЕД -3808)).
- ID: UA-2020-09-16-004018-a
- Дата створення : 16.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6314973
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 24450000-3 - Агрохімічна продукція (Вінсепт експрес (код НК 024:2019 -47631...×-
ДК 021:2015 - 24450000-3 - Агрохімічна продукція (Вінсепт експрес (код НК 024:2019 -47631 засіб дезінфікуючий для медичних виробів, код згідно з УКТЗЕД -3808), Жавель Клейд (код НК 024:2019 – 41549 засіб миючий для прибирання приміщень, код згідно з УКТЗЕД -3808), Санітаб Інтердез (код НК 024:2019 – 41549 засіб миючий для прибирання приміщень, код згідно з УКТЗЕД -3808))
- ID: UA-2020-06-15-004661-c
- Дата створення : 15.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5272681
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 24450000-3 - Агрохімічна продукція (дезінфекційні засоби, код НК 024:2019 -4...×-
ДК 021:2015 - 24450000-3 - Агрохімічна продукція (дезінфекційні засоби, код НК 024:2019 -47631 засіб дезінфікуючий для медичних виробів)
- ID: UA-2020-04-17-002230-c
- Дата створення : 17.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4872396
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
ДК 24450000-3 - Агрохімічна продукція (Пентадез, Ладоксин, Санітаб, код НК 024:2019 - 4763...×-
ДК 24450000-3 - Агрохімічна продукція (Пентадез, Ладоксин, Санітаб, код НК 024:2019 - 47631 Засіб дезінфікуючий для медичних виробів)
- ID: UA-2020-03-31-000807-c
- Дата створення : 31.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4736094
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -