-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція (Засіб дезінфекційний "Гігасепт АФ форт...×-
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція (Засіб дезінфекційний "Гігасепт АФ форте (Gigasept AF forte)" 5л)
- ID: UA-2021-06-09-000232-b
- Дата створення : 09.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10248788
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01990826ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 – 24450000-3 Агрохімічна продукція (ДК 021:2015 - 24455000-8 Дезинфекційні за...×-
ДК 021:2015 – 24450000-3 Агрохімічна продукція (ДК 021:2015 - 24455000-8 Дезинфекційні засоби)
- ID: UA-2021-05-31-004718-b
- Дата створення : 31.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10112337
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01990826ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 24450000-3 Агрохімічна продукція (Дезінфекційні засоби)- ID: UA-2020-07-20-002510-b
- Дата створення : 20.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5638681
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01990826ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 24450000-3 Агрохімічна продукція (Дезінфекційні засоби)- ID: UA-2020-06-05-003063-b
- Дата створення : 05.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5191937
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01990826ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція (деззасоби)- ID: UA-2020-04-21-000757-b
- Дата створення : 21.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4889259
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01990826ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція (Інцидін Ліквід 1л дез. засіб)- ID: UA-2020-04-07-001946-b
- Дата створення : 07.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4773441
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01990826ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція (деззасоби)- ID: UA-2020-03-24-001087-b
- Дата створення : 24.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4694748
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01990826ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 24450000-3 Агрохімічна продукція (Бациліквід лонг 5 л; Тиланол 1кг; Велідез 5л...×-
ДК 021:2015 24450000-3 Агрохімічна продукція (Бациліквід лонг 5 л; Тиланол 1кг; Велідез 5л; Санабриз Е 5,0л; Санабриз Е 1,0л+роз; Квікцід пофарбований 1л; Перегідроль 32,5% 5 л; Септомакс 1 кг; Формалин 37 % (формальдегид) канистра 5,5кг; Хлорантоін-актів 1000табл. по 1г; Хлорне вапно 1 сорт 25кг)
- ID: UA-2020-02-20-000766-b
- Дата створення : 20.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4521346
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01990826ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція (квікцид з емолентами з дозатором, санабриз...×-
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція (квікцид з емолентами з дозатором, санабриз Е, біопагдез з ензимами, хлорантин актив (300 табл 3,33г), террацид)
- ID: UA-2019-12-24-002377-b
- Дата створення : 24.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4250742
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01990826ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція (делатест)- ID: UA-2019-12-10-000680-b
- Дата створення : 10.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4141693
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01990826ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція (біопагдез з ензимами 1л)- ID: UA-2019-11-05-000062-b
- Дата створення : 05.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3967102
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01990826ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 – 24450000-3 Агрохімічна продукція (дезефект, неостерил помаранчевий, септомак...×-
ДК 021:2015 – 24450000-3 Агрохімічна продукція (дезефект, неостерил помаранчевий, септомакс, формалін 37%, хлорне вапно)
- ID: UA-2019-03-12-001465-a
- Дата створення : 12.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3243762
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01990826ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021: 2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція (дез. засоби)- ID: UA-2018-12-07-005441-c
- Дата створення : 07.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2691682
КОМУНАЛЬНА МЕДИЧНА УСТАНОВА "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ЄДРПОУ: 01990826ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015- 24450000-3 Агрохімічна продукція (перекис 32,7%, кутасепт Г, дезанідін)- ID: UA-2018-02-20-000409-c
- Дата створення : 20.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1761871
КОМУНАЛЬНА МЕДИЧНА УСТАНОВА "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ЄДРПОУ: 01990826ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015- 24450000-3 Агрохімічна продукція (ДезХлор )- ID: UA-2017-01-26-001220-b
- Дата створення : 26.01.17
- Внутрішній номер закупівлі: 642572
КОМУНАЛЬНА МЕДИЧНА УСТАНОВА "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ЄДРПОУ: 01990826ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -