-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Друкована продукція з елементами захисту (Свідоцтво про здобуття повної загальної середньо...×-
Друкована продукція з елементами захисту (Свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти)
- ID: UA-2026-07-03-005402-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29725641
Центральноукраїнський національний технічний університет ЄДРПОУ: 02070950ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Друкована продукція з елементами захисту (Диплом та додаток до диплому (10 сторінок))- ID: UA-2026-06-30-005109-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29688274
Центральноукраїнський національний технічний університет ЄДРПОУ: 02070950ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Друкована продукція з елементами захисту (дипломи магістра А4, копії диплому магістра, дип...×-
Друкована продукція з елементами захисту (дипломи магістра А4, копії диплому магістра, дипломи бакалавра, копії диплому бакалавра, бланки диплому спеціаліста (дублікати), бланки додатків до диплому)
- ID: UA-2026-06-09-005272-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29477784
Центральноукраїнський національний технічний університет ЄДРПОУ: 02070950ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Друкована продукція з елементами захисту (Додаток до свідоцтва про здобуття повної загальн...×-
Друкована продукція з елементами захисту (Додаток до свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти)
- ID: UA-2026-06-02-001509-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29402843
Центральноукраїнський національний технічний університет ЄДРПОУ: 02070950ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Друкована продукція з елементами захисту (Студентські квитки державного зразка)- ID: UA-2025-12-03-022244-a
- Дата створення : 03.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27388715
Центральноукраїнський національний технічний університет ЄДРПОУ: 02070950ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Студентські квитки державного зразка- ID: UA-2025-09-18-014706-a
- Дата створення : 18.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26485036
Центральноукраїнський національний технічний університет ЄДРПОУ: 02070950ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Друкована продукція з елементами захисту (Свідоцтво про здобуття повної загальної середньо...×-
Друкована продукція з елементами захисту (Свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти, Свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти (дублікат))
- ID: UA-2025-07-13-000224-a
- Дата створення : 13.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25864736
Центральноукраїнський національний технічний університет ЄДРПОУ: 02070950ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Друкована продукція з елементами захисту (Свідоцтво про здобуття повної загальної середньо...×-
Друкована продукція з елементами захисту (Свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти)
- ID: UA-2025-07-13-000221-a
- Дата створення : 13.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25864733
Центральноукраїнський національний технічний університет ЄДРПОУ: 02070950ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Друкована продукція з елементами захисту (Диплом та додаток до диплому (10 сторінок))- ID: UA-2025-06-26-006321-a
- Дата створення : 26.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25723715
Центральноукраїнський національний технічний університет ЄДРПОУ: 02070950ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бланки дипломів про вищу освіту та бланки додатків до диплому європейського зразка- ID: UA-2025-03-25-001625-a
- Дата створення : 25.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24812023
Центральноукраїнський національний технічний університет ЄДРПОУ: 02070950ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Друкована продукція з елементами захисту (Студентські квитки державного зразка)- ID: UA-2024-11-27-013194-a
- Дата створення : 27.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23425718
Центральноукраїнський національний технічний університет ЄДРПОУ: 02070950ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Студентські квитки державного зразка- ID: UA-2024-08-22-008806-a
- Дата створення : 22.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22386227
Центральноукраїнський національний технічний університет ЄДРПОУ: 02070950ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Друкована продукція з елементами захисту (Свідоцтво про здобуття повної загальної середньо...×-
Друкована продукція з елементами захисту (Свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти, Свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти (дублікат))
- ID: UA-2024-07-18-003859-a
- Дата створення : 18.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22098286
Центральноукраїнський національний технічний університет ЄДРПОУ: 02070950ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Друкована продукція з елементами захисту(Додаток до свідоцтва про здобуття повної загально...×-
Друкована продукція з елементами захисту(Додаток до свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти)
- ID: UA-2024-06-21-006195-a
- Дата створення : 21.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21899691
Центральноукраїнський національний технічний університет ЄДРПОУ: 02070950ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Друкована продукція з елементами захисту (Диплом та додаток до диплому (10 сторінок))- ID: UA-2024-06-21-006129-a
- Дата створення : 21.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21899618
Центральноукраїнський національний технічний університет ЄДРПОУ: 02070950ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуЗавершена -